S355K2H üreges szerkezeti profil

S355K2H üreges szerkezeti profil

Az S355K2H szerkezeti üreges profil az S355 üreges szelvénycsalád nagy -szilárdságú tagja: 355 MPa hozam és 40 J ütés –20 fokon, az EN 10210-1 szabvány szerint melegen kidolgozva, vagy hidegen{13}alakítva{13}{102} az EN 10210-1{14}9 szerint. A K2 besorolás – nem a szilárdsági szám – az, ami kiérdemli a helyét a törési -kritikus, vastag falú, dinamikus vagy hideg éghajlatú szerkezetekben. Adja meg egyértelműen a szabványt, az ütési fokozatot és a falvastagságot, és erősítse meg a mechanikai szalagot az EN 10204 3.1 tanúsítvány alapján.
A szálláslekérdezés elküldése
Csevegj most
Leírás

S355K2H téglalap alakú üreges profil Leírás

 

S355K2H szerkezeti üreges profil(anyagszám 1.0512) egy európai szerkezeti minőség, amelynek minimális folyáshatára 355 MPa, és garantált Charpy ütési energiája 40 J –20 fokon - a legmagasabb szívóssági besorolás az S355 osztályban. Melegen{7}}kikészítve szállítjukEN 10210 S355K2Hvagy hidegen formált-mintEN 10219 S355K2H, kerek, négyzet és téglalap alakú. A K2 hatásbesorolás, nem pedig a hozamszám dönti el, hogy ez a fokozat a törési -kritikus, vastag-falú vagy hideg{4}} éghajlatú szerkezeteknél van-e megadva.

S355K2H üreges profila hegesztett szerkezeti üreges profilok családjába tartozik, amelyeket nem nyomócsőként, hanem nyomástartóként -tartóelemként - használnak, oszlopok, merevítők, rácsos húrok és daru gémek -. Ugyanazt a kémiát és szilárdságot két gyártási útvonalon szállítják, és az útvonal megváltoztatja a maradék feszültséget, a sarok geometriáját és a költségeket, de nem a minőség mechanikai minimumát.

A GNEE az S355K2H HSS-t CHS-ben, SHS-ben és RHS-ben szállítja EN 10204 3.1 tanúsítvánnyal és kérésre harmadik fél általi ellenőrzéssel.Küldje el szakasz típusát, méretét és mennyiségét árajánlatért átfutási idővel.

 

 

Műszaki előírások

S355K2H szerkezeti üreges profil - gyártási tartomány (GNEE)
Paraméter Képesség
Standard EN 10210-1 (melegen készre) vagy EN 10219-1 (hidegen alakított)
Évfolyam / anyagszám S355K2H / 1.0512
Metszet alakja CHS (kerek), SHS (négyzet), RHS (téglalap alakú)
Mérettartomány CHS OD ≈ 21,3–660 mm; SHS 20×20 – 400×400 mm; RHS 40×20 – 500×300 mm
Falvastagság 1,0-25 mm (nehezebb falak külön kérésre)
Hossz 6 m, 12 m, vagy méretre vágva
Tolerancia Az EN 10219-2 / EN 10210-2 szerint: OD ±1% (min ±0,5 mm, max ±10 mm); fal szabvány szerint
Véget ér Négyzet alakú, vagy ferde tompahegesztéshez
Felület Fekete (-hegesztett), olajozott, szemcseszórt-és alapozott, festett vagy horganyzott kérésre
Szállítási feltétel Melegen kész vagy hidegen alakított (normalizálás/szabályozott hengerlés az S355 sorozathoz, ahol szükséges)
Tanúsítvány HU 10204 3.1; harmadik féltől származó ellenőrzés (pl. SGS, BV, TÜV).

 

Kémiai összetétel

AS355K2H kémiai összetételaz alább látható üst{0}}analízis határértékekre van beállítva (maximum %, ha nincs megjelölve). Mindegyik elem kezeli a hegesztési szívósság és a K2 besorolás mögötti finomszemcsés -szemcseszerkezet kockázatát.

EN 10219-1 / EN 10210-1 üstök analízis határértékei az S355K2H-hoz (max %, ha nincs megjelölve)
Elem S355K2H (max. %) Jegyzet
szén (C) 0.22 For nominal wall ≤ 40 mm (0.22 also for >40-65 mm)
Szilícium (Si) 0.55 -
Mangán (Mn) 1.60 -
Foszfor (P) 0.030 A K2H szorosabb, mint a J0H (0,035)
Kén (S) 0.030 A K2H szorosabb, mint a J0H (0,035)
Nitrogén (N) 0.012 Nem alkalmazható, ha az Al összértéke nagyobb vagy egyenlő, mint 0,020 % és az Al/N nagyobb vagy egyenlő, mint 2:1
CEV (max.) 0.45 16 mm-nél kisebb vagy azzal egyenlő falhoz; vastagsággal emelkedik

Minden egyes szabályozott elem egy adott kockázatot kezel: az alacsony P és S védi a hegesztési szívósságot és a vastagságon keresztüli rugalmasságot, a nitrogént pedig alumínium vagy más nitrid{1}}képzők kötik meg, hogy megőrizzék a finomszemcsés szerkezetet, amelytől a K2 ütési besorolás függ.

 

Mechanikai Tulajdonságok

AS355K2H mechanikai tulajdonságokalább találhatók az EN 10219-1 / EN 10210-1 minimumkövetelményei. Vegye figyelembe, hogy a garantált hozam csökken a fal vastagodásával.

EN 10219-1 / EN 10210-1 minimális követelményei az S355K2H-hoz
Ingatlan S355K2H
Termőerő ReH(Kisebb vagy egyenlő, mint 16 mm) Nagyobb vagy egyenlő, mint 355 MPa (≈51 500 psi)
Folyási szilárdság (16-40 mm) Nagyobb vagy egyenlő, mint 345 MPa
Folyási szilárdság (40-65 mm) Nagyobb vagy egyenlő, mint 335 MPa
Szakítószilárdság Rm 470–630 MPa (510–680 MPa vékony falakhoz Legfeljebb 3 mm)
Megnyúlás A 20 % vagy annál nagyobb (EN 10219, keresztirányú); Nagyobb vagy egyenlő, mint 22 % melegen készre (EN 10210)
Impact (Charpy V, K2) 40 J –20 fokon (átlag)
CEV (max.) 0,45 (Kisebb vagy egyenlő, mint 16 mm), a vastagsággal növekszik
Vizsgálati szabványok Szakítószilárdság EN 10002-1; hatás EN 10045-1 / ISO 148

AS355K2H folyáshatár355 MPa 16 mm-es falaknál, és gyakori buktató, hogy ezt a vékony-fal értéket egy 20 mm-es falra alkalmazzák, ami túlbecsüli a kapacitást. Erősítse meg a tényleges falvastagság értékét a tanúsítványból.

 

S355J0Hvs S355J2H vs S355K2H

Ütésálló létra az S355 üreges{1}}szelvénycsaládon belül
Fokozat Teszt hőm. Min. hatás (KV) Tipikus használat
S355J0H 0 fok 27 J Általános szerkezetek, enyhe éghajlat
S355J2H -20 fok 27 J Hideg-éghajlat és nehezebb szerkezetek
S355K2H -20 fok 40 J Törés-kritikus, vastag-falú, dinamikus vagy alacsony{2}}hőmérsékletű szerkezetek

Mindhárman osztoznak a 355 MPa hozamon és a 470–630 MPa szakítósávon. Az egyetlen mérnöki különbség az ütési energia, ezért a választás keménységi-és-kockázati döntés, nem pedig erősségnövelés.

 

Hot Finished vs Cold Formed

Két útvonal ugyanahhoz az osztályhoz
Vonatkozás Melegkészítés (EN 10210-1) Hidegen alakított (EN 10219-1)
Maradék stressz Alacsony Magasabb (sarokfeszültség-keményedés)
Saroksugár Nagyobb, egységesebb Élesebb
Amint-a tolerancia kialakult Általában szélesebb Szorosabb
Méret/falkorlát Nagyobb és nehezebb szakaszok Középkategóriás-, költséghatékony-
Relatív költség Magasabb A tartományon belül alacsonyabb

Mindkét út ugyanazokat a termékkövetelményeket elégíti ki, de csak az egyik távolít el egy meghatározott változót. - A meleg kikészítés megszünteti a legtöbb maradó feszültséget, míg a hidegalakítás szűkebb -formázott méreteket ad alacsonyabb költséggel. A tervezési kód és a tűréscél határozza meg az útvonalat.

 

 

 
S355K2H CS melegen kész téglalap alakú csövek
 
S355K2H non-alloy structural steel hollow section
S355K2H nem-ötvözött szerkezeti acél üreges profil
S355K2H Rectangular Hot Finish Hollow Section
S355K2H téglalap alakú, melegen kidolgozott üreges profil
S355K2H Hot Finish Square Hollow Section
S355K2H Hot Finish Négyszögletes üreges profil

 

Minőségellenőrzés és tesztelés

Kémiai elemzés- az EN 10219-1 / EN 10210-1 határértékei szerint ellenőrzött üstök elemzése, a 3.1 tanúsítványon jelentve.

Szakító- és Charpy-ütővizsgálat- egy húzó- és ütési készlet tesztelt tételenként; a -20 fok / 40 J K2 érték megerősített, nem feltételezett.

Méretellenőrzés- külső méret, falvastagság, egyenesség, sarokprofil és tömeg az EN 10219-2 / EN 10210-2 szerint.

Hegesztési integritás- hosszanti varrat NDT (pl. ultrahangos) a folytonossági zavarok észlelésére; a hidrosztatikus tesztelés nem üreges -szelvényre vonatkozó követelmény (ez egy nyomás-csővizsgálat).

Szemrevételezéses ellenőrzés és jelölés- acél megnevezése, gyártója és (specifikus ellenőrzéshez) rendelési/fűtési szám az EN 10219 / EN 10210 szerint.

 

Miért az S355K2H forrása a GNEE-től

Ellátás mindkét útvonalon - melegen készre (EN 10210-1) és hidegen alakítva (EN 10219-1) – az árajánlatban megerősített minőséggel, útvonallal és tűréshatárral.

EN 10204 3.1 tanúsítványok szabványos; harmadik fél általi ellenőrzés (SGS, BV, TÜV) kérésre.

CHS / SHS / RHS metszettípusok, házon belüli vágással, ferdítéssel, szemcseszórással és bevonattal.

Technikai támogatás a minőség kiválasztásához, az ütközési követelményekhez és a hegesztési bemeneti adatokhoz.

 

Teszt és ellenőrzés

S355K2H hollow section test
S355K2H structural tube test
hollow section tube test
 
 
 

Csomagolás és szállítás

S355K2H hollow section packaging
hollow section tube packaging
S355K2H RHS Tube Packaging

Küldje el szakasz típusát, méreteit, lejtés útvonalát (EN 10210 vagy EN 10219) és mennyiségét - műszaki csapatunk megerősíti a specifikációt, és visszaküldi az árajánlatot átfutási idővel.Lépjen kapcsolatba a GNEE-vel még ma.

 

GYIK

 

Mit jelent a S355K2H?

Az S355K2H európai minőségű szerkezeti üreges profilokhoz. S szerkezeti acélt jelent, 355 a minimális folyáshatár MPa-ban (nagyobb vagy egyenlő 355 MPa falvastagságnál 16 mm-ig), a K2 garantált Charpy ütési energiát jelent 40 J -20 fokon, és H a minőséget üreges profilként (EN 10210 / EN 10219) jelöli, nem pedig lapos vagy hosszú termékként. Anyagszáma 1.0512.

 

Mi a különbség az S355J0H, az S355J2H és az S355K2H között?

Mindháromnak ugyanaz a 355 MPa hozama és 470–630 MPa szakítósávja; csak az ütésállóságban különböznek egymástól. Az S355J0H tesztelése 0 fokon 27 J minimum, S355J2H -20 fokon 27 J, és S355K2H -20 fokon, magasabb 40 J minimum mellett. Töréskritikus elemek, vastag falak, dinamikus terhelések vagy hideg éghajlatú helyekhez adja meg az S355K2H-t.

 

Az S355K2H melegen vagy hidegen alakított?

Az S355K2H az EN 10210-1 (melegre festett) és az EN 10219-1 (hidegen alakított) szabvány szerint is elérhető. A melegen megmunkált szakaszok kisebb maradékfeszültséggel, nagyobb saroksugárral és jobb átmenő vastagsági egyenletességgel rendelkeznek; A hidegen alakított profilokat környezeti hőmérsékleten élesebb sarkokkal rendelkező szalagból állítják elő, és mérettartományukon belül általában gazdaságosabbak. A választás a tervezési kódot és a tolerancia/költségcélokat követi.

 

Milyen folyási és szakítószilárdságú az S355K2H?

A minimális folyáshatár 355 MPa falvastagságig 16 mm-ig, lefelé 345 MPa (16–40 mm) és 335 MPa (40–65 mm). 3 mm feletti falak szakítószilárdsága 470–630 MPa; egyes malomtanúsítványok vékony falakhoz (3 mm vagy annál kisebb) 510–680 MPa-t írnak le. Ellenőrizze a pontos sávot az EN 10204 3.1 tanúsítványon.

 

Az S355K2H használható nyomócsövekhez?

Az S355K2H egy szerkezeti üreges szelvény, amelyet a tengelyirányú, hajlító és nyíró terhelések viselésére terveztek a keretes szerkezetekben - ez nem nyomás-elzáró cső. A belső -nyomásszolgáltatáshoz használjon vezetékcsövet (API 5L, EN ISO 3183) vagy nyomástartó-szabványokat, amelyek saját tervezési, hidrosztatikai{10}}teszttel és NDT-követelményekkel rendelkeznek.

 

Mennyi az S355K2H hegesztési szén-egyenértéke és előmelegítése?

A maximális CEV 0,45 16 mm-es vastagságig, a falvastagság növekedésével az EN 10210 / EN 10219 szerint. Az előmelegítési és áthaladási hőmérsékletek követik a minősített WPS és EN 1011-2 szabványt, a CEV, vastagság és hidrogénszint alapján. A tanúsítvány ritkán nyomtatja ki automatikusan a CEV-t – kérje jelentett értékként a 3.1 MTC-n.

 

Milyen méretben és falvastagságban kapható?

A hidegen alakított tartományok CHS külső átmérője körülbelül 21,3–660 mm, SHS 20×20–400×400 mm, RHS 40×20–500 × 300 mm, fala 1,0–25 mm (kérésre nehezebb), hossza 6 m / 12 m vagy hosszra vágva. A forró{16}}kész szakaszok hasonló és gyakran nagyobb/nehezebb méreteket takarnak. A pontos készlet a malomtól függ. - Kérjen egy aktuális méretet és minőségi elérhetőségi listát, mielőtt megadná.

 

Az EN 10210 vagy az EN 10219 szabványt adjam meg?

Adja meg az EN 10210-1 (melegen kidolgozott) szabványt, ha a tervezési kód alacsony maradó feszültséget, nagyobb saroksugarakat vagy nehezebb falakat követel a hideg-komfort-tartományon túl. Határozza meg az EN 10219-1 (hidegen alakított) szabványt az általános építéshez, ahol a költség és a szűkebb formázott tűrés számít. Ha a rajz megnevez egy szabványt, idézze azt a szabványt; ellenkező esetben az árajánlatban szereplő útvonalat megerősítjük.

 

Népszerű tags: s355k2h szerkezeti üreges profil, Kína s355k2h szerkezeti üreges profil gyártók, beszállítók, gyár, A213 hőcserélő csövek, ASTM A192 Varrat nélküli szénacélcsövek, DIN 17175 ST45 8 Varrat nélküli acélcsövek, EN 10216 1 P265 Ötvözet zökkenőmentes csövek, JIS G3462 STBA23 acélcső, JIS G3528 szénacélcső

Üzenet küldése